Locuri de muncă - 432699 - Designer scari din lemn
exemplu: contabil, Bucuresti
Căutare cu Google, introduceţi termenii de căutare mai jos şi apasaţi "enter"
căutare personalizată

 caută în 115,918 locuri de muncă

Designer scari din lemn

Bookmark and Share

Domeniu: Arhitectura
Localizare: CAMPULUNG MOLDOVENESC România
Firma: JOB HUNTING TRADE

Tip job: full-time
Salariu: 1000-1500 RON
Societatea SOGEM PRODUCTION face parte din SOGEM GROUP alaturi de SOGEM SA BELGIUM si SOGEM FRANCE. SOGEM SA BELGIUM fondată in anul 1987, ce a evoluat de-a lungul timpului, fiind in prezent lider pe piata de specialitate pe segmentul SCARI IN KIT la nivel european. Actualmente, SOGEM PRODUCTION produce si comercialzeaza peste 40 de modele de scari in kit, scari la comanda, elemente scari, usi, lambriu si parchet, venind astfel in intampinarea solicitarilor si a exigentelor tuturor clientilor.

Responsabilitati
- participarea la targuri de mobila
- proiectarea unor modele noi de scari;
- conceptia tehnica a design-ului scarilor se poate avea in vedere folosirea oricarui material de design interior;
- creearea in baza unor bugete clar stabilite a unor prototipuri;
- colaborarea cu personalul tehnic de specialitate.

Educatie necesara:
Experienta in domeniile:
Beneficii: Masa gratuita, Transport platit, Asigurare
Descriere companie: Job Hunting Trade Job Hunting Trade - Head Hunting de personal personalizat pe nevoile companiei dvs.

Ofertă de muncă adaugată la data: 09-11-2013

Ofertă de muncă valabilă pană la data: 09-12-2013

Număr de identificare pe jobcrawler.ro: 432699; Data indexării: 10 Noiembrie 2013

Pentru rezultate suplimentare puteţi încerca căutarea în ofertele de muncă indexate pe JobCrawler.ro cu Google

Our partners: www.ZoneEmail.co.uk | www.emgibi.co.uk | www.wyteel.co.uk | TFL.info