Locuri de muncă - 455570 - Suport call center-romana
exemplu: contabil, Bucuresti
Căutare cu Google, introduceţi termenii de căutare mai jos şi apasaţi "enter"
căutare personalizată

 caută în 115,918 locuri de muncă

Suport call center-romana

Bookmark and Share

Domeniu: Serviciu Clienti/Call Center
Localizare: Bucuresti România
Firma: Agentia de Servicii Professional

Tip job: full-time
Salariu: negociabil RON
Responsabilitati:

- Contacteaza potentiali clienti;
- Informeaza clientii privind oferta de servicii;
- Promoveaza telefonic pachetele de servicii;
- Gestioneaza electronic informatiile privind clientii;
- Obtine acordul clientilor in vederea finalizarii contractelor de servicii;
- Mentine un comportament si o atitudine profesionala, orientata spre client.

Educatie necesara:
Experienta in domeniile:
Beneficii: -
Descriere companie: Agentia Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, evaluare de personal si audit organizational, training.

Ofertă de muncă adaugată la data: 06-03-2015

Ofertă de muncă valabilă pană la data: 05-04-2015

Număr de identificare pe jobcrawler.ro: 455570; Data indexării: 07 Martie 2015

Pentru rezultate suplimentare puteţi încerca căutarea în ofertele de muncă indexate pe JobCrawler.ro cu Google

Our partners: www.ZoneEmail.co.uk | www.emgibi.co.uk | www.wyteel.co.uk | TFL.info