Locuri de muncă - 457067 - Vopsitor auto olanda
exemplu: contabil, Bucuresti
Căutare cu Google, introduceţi termenii de căutare mai jos şi apasaţi "enter"
căutare personalizată

 caută în 115,918 locuri de muncă

Vopsitor auto olanda

Bookmark and Share

Domeniu: Munca in strainatate
Localizare: Toate orasele Olanda
Firma: JobsAlert.ro

Tip job: Cu norma intreaga
Salariu:
Durata contract: 6 luni (cu posibilitate de prelungire)
Conditii salariale: 1600 euro / net / luna
Experienta necesara: Experienta recenta 5 ani pe un post similar.

Responsabilitati:
- Observarea, recunoasterea si raportarea cu privire la starea vehiculului;
- Interpretarea si punerea in aplicare a datelor tehnice de instruire;
- Indepartarea si eliminarea in siguranta a componentelor vehiculelor ce necesita reparatii;
- Asigurarea ca vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranta;
- Raportarea greselilor si defectelor observate pe durata muncii;
- Pregatirea masinii pentru vopsire;
- Vopsirea masinii, amestecul vopselelor, in scopul obtinerii nuantelor cerute, folosirea cabinei de vopsit;
- Depozitarea in siguranta a diluantilor si a altor produse folosite in procesul de vopsire;
- Raportarea oricarui defect la managerul de linie;
- Asigurarea ca metoda de lucru este in pachetul de reparatii oferit de service;
- Mentinerea zonei de lucru curate si ordonate.

Alte informatii:
- Program de muncă: de Luni – Vineri (de la 8:00 la 17:00);
- Cazarea este asigurată de către angajator contra cost (300 euro/ luna);
- Asigurare medicala contra cost (80 euro / luna);
- Posibiliatatea de a efectua ore suplimentare;
- Ore de munca garantate: 38 / ore / saptamana;
- In cazul in care candidatii nu detin masina proprie compania le pune la dispozitie o masina contra cost (2 euro / zi).

Nu se percep comisioane de mediere.

Cerinte:
- Experienta obligatorie de minim 5 ani pe o pozitie similara;
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
- Studii tehnice de specialitate;
- Detinerea unui permis de conducere prezinta avantaj;
- Detinerea unei masini personale si disponibilitatea de a se deplasa cu ea prezinta avantaj;

Limbi straine: Engleză – nivel conversational
Educatie: liceu/scoala profesionala
Competente specifice: Permis de conducere (Cat B) prezinta avantaj

Ofertă de muncă adaugată la data: 08-05-2016

Ofertă de muncă valabilă pană la data: 25-05-2016

Număr de identificare pe jobcrawler.ro: 457067; Data indexării: 09 Mai 2016

Pentru rezultate suplimentare puteţi încerca căutarea în ofertele de muncă indexate pe JobCrawler.ro cu Google

Our partners: www.ZoneEmail.co.uk | www.emgibi.co.uk | www.wyteel.co.uk | TFL.info