Oferte de muncă - 443498 - Tehnolog/Resp productie
exemplu: contabil, Bucuresti
Căutare cu Google, introduceţi termenii de căutare mai jos şi apasaţi "enter"
căutare personalizată

 caută în 115,918 oferte de muncă

Tehnolog/Resp productie

Bookmark and Share

Domeniu: Industrii / Productie
Localizare: Rosiorii de Vede România
Firma: Public Euroconsulting

Tip job: full-time
Salariu: negociabil RON
Clientul nostru este o firma romaneasca specializata in productia de confectii, cu o activitate de peste 15 ani in acest domeniu. Compania detine o locatie proprie in jud.Teleorman, localitatea Rosiorii de Vede si produce tricouri, bluze, treninguri, hanorace, rochii din jerse si tricot, bluze voal pentru renumite marci internationale.

1. Titlul postului: Tehnolog/Responsabil productie
Nr. de persoane : 1
Locatia : Rosiorii de Vede, jud.Teleorman

Responsabilitati:
- Organizeaza intreaga activitate de productie
- Coordoneaza personalul direct productiv si a celui responsabil de pregatirea productiei (organizarea pe schimburi/repartizarea sarcinilor, asigurarea materialelor, inregistrarea rapoartelor de calitate, completarea rapoartelor de neconformitate e.t.c)
- Propune masuri pentru imbunatatirea activitatii de productie
- Intocmeste planurile de productie conform comenzilor si contractelor
- Stabileste procesul tehnologic: produs/timpi de lucru
- Verifica mostrele de productie (conform tabel dim.)
- Stabileste normele de lucru
- Asigura continuitatea si operativitatea productiei

Aptitudini necesare ocuparii postului :
- Persoana organizata, atenta la detalii
- Excelente abilitati de comunicare, leadership, organizare si coordonare productie
- Disponibilitate pentru munca in echipa
- Orientare spre rezolvarea problemelor
- Disponibilitate pentru program prelungit

Se ofera :
- Pachet salarial atractiv
- Cazare in caz de relocare
- Program de lucru : 8-9 ore/ zi , de luni pana vineri
- cca 5 ore/zi sambata

Educatie necesara:
Experienta in domeniile:
Beneficii: -
Descriere companie: Public Euroconsulting este o agentie de prestari servicii care are ca obiectiv gasirea celor mai bune solutii pentru compania Dvs., atat in ceea ce priveste personalul, punandu-va la dispozitie solutii complete de personal, cat si in ceea ce priveste crearea si consolidarea imaginii firmei Dvs.

Ofertă de muncă adaugată la data: 06-06-2014

Ofertă de muncă valabilă pană la data: 06-07-2014

Număr de identificare pe jobcrawler.ro: 443498; Data indexării: 07 Iunie 2014

Pentru rezultate suplimentare puteţi încerca căutarea în ofertele de muncă indexate pe JobCrawler.ro cu Google

Our partners: www.ZoneEmail.co.uk | www.emgibi.co.uk | www.wyteel.co.uk | TFL.info