Oferte de muncă - 444747 - Medic veterinar chirurg
exemplu: contabil, Bucuresti
Căutare cu Google, introduceţi termenii de căutare mai jos şi apasaţi "enter"
căutare personalizată

 caută în 115,918 oferte de muncă

Medic veterinar chirurg

Bookmark and Share

Domeniu: Agricultura/Silvicultura/Zootehnie
Localizare: Anglia (Marea B
Firma: TJOBS_RO

Tip job: full time
Salariu: 900 - 2050
Cautam medici veterinari specializati in chirurgie cu si fara experienta in domeniu.

Responsabilitati:
- sa examineze sanatatea animalelor domestice mici
- sa le prescrie medicamente
- sa opereze animalele si sa le puna membrele rupte in atele
- sa vaccineze animalele impotriva diferitelor boli
- sa le administreze injectii daca au nevoie
- sa dea sfaturi cu privire la cresterea animalelor
- sa presteze activitati care implica interventii chirurgicale pe animal.

Ofertă de muncă adaugată la data: 07-07-2014

Număr de identificare pe jobcrawler.ro: 444747; Data indexării: 07 Iulie 2014

Pentru rezultate suplimentare puteţi încerca căutarea în ofertele de muncă indexate pe JobCrawler.ro cu Google

Am mai gasit 2 oferte de muncă indexate în perioadă apropriată si care pot fi similare

»  1. Medic veterinar chirurg Număr de identificare pe jobcrawler.ro: 446151   Data indexării: 27 August 2014
»  2. Medic veterinar chirurg Număr de identificare pe jobcrawler.ro: 445943   Data indexării: 27 August 2014

Our partners: www.ZoneEmail.co.uk | www.emgibi.co.uk | www.wyteel.co.uk | TFL.info