Oferte de muncă - 457066 - Locuri de munca pentru femei in depozite uk
exemplu: contabil, Bucuresti
Căutare cu Google, introduceţi termenii de căutare mai jos şi apasaţi "enter"
căutare personalizată

 caută în 115,918 oferte de muncă

Locuri de munca pentru femei in depozite uk

Bookmark and Share

Domeniu: Munca in strainatate
Localizare: Toate orasele Anglia
Firma: JobsAlert.ro

Tip job: Cu norma intreaga
Salariu:
Selectam femei pentru a lucra in depozite in Marea Britanie.

Responsabilitati:
ridicare, ambalare si descarcare remorci si containere, transportul marfurilor in depozit.

Durata contractului: 3 luni cu posibilitate de prelungire (cu acordul angajatorului). Se lucreaza in schimburi, prin rotatie.

Cerinte:

- limba engleza la nivel conversational;
- flexibilitate (se poate lucra in orice departament al depozitului).

Se lucreaza in mediu rece sau ambiental.

Nu se percep comisioane de mediere.

Ofertă de muncă adaugată la data: 08-05-2016

Ofertă de muncă valabilă pană la data: 04-06-2016

Număr de identificare pe jobcrawler.ro: 457066; Data indexării: 09 Mai 2016

Pentru rezultate suplimentare puteţi încerca căutarea în ofertele de muncă indexate pe JobCrawler.ro cu Google

Our partners: www.ZoneEmail.co.uk | www.emgibi.co.uk | www.wyteel.co.uk | TFL.info