Oferte de muncă - 444521 - Agent de turism cu experienta la Pontic Tour Srl (Bucuresti)
exemplu: contabil, Bucuresti
Căutare cu Google, introduceţi termenii de căutare mai jos şi apasaţi "enter"
căutare personalizată

 caută în 115,918 oferte de muncă

Agent de turism cu experienta la Pontic Tour Srl (Bucuresti)

Bookmark and Share

Domeniu: Turism/Hoteluri,
Localizare: Bucuresti
Descrierea postului :
- Preluarea solicitarilor de la clienti si intocmirea ofertelor pentru acestia.
- Prezentarea, planificarea, organizarea si coordonarea programelor turistice externe si interne pentru grupuri sau turisti individuali.
- Rezervarea/vanzarea serviciilor turistice in tara si strainatate ( rezervari si emiteri bilete de transport pe rute interne si internationale, rezervari in hoteluri din intreaga lume, incasarea si urmarirea platilor
- Intocmirea documentelor fiscale si de calatorie
- Urmarirea derularii actiunii turistice
- Optimizarea relatiilor cu clientii cumparatori si cu agentiile partenere din tara sau strainatate
- Promovarea ofertelor agentiei catre potentialii clienti
- Realizarea pachetelor turistice
- Inserarea noilor oferte pe site-ul agentiei

Ofertă de muncă adaugată la data: 29-06-2014

Număr de identificare pe jobcrawler.ro: 444521; Data indexării: 30 Iunie 2014

Pentru rezultate suplimentare puteţi încerca căutarea în ofertele de muncă indexate pe JobCrawler.ro cu Google

Our partners: www.ZoneEmail.co.uk | www.emgibi.co.uk | www.wyteel.co.uk | TFL.info