Oferte de muncă - 455039 - Personal abator - Olanda
exemplu: contabil, Bucuresti
Căutare cu Google, introduceţi termenii de căutare mai jos şi apasaţi "enter"
căutare personalizată

 caută în 115,918 oferte de muncă

Personal abator - Olanda

Bookmark and Share

Domeniu: ALTELE
Localizare: STRAINATATE
Firma: Anonim
Descrierea postului: p Descriere br Firma db work recruteaz tran atori i fasonatori carne pentru munc ANDamp;icirc n abatoare industriale din ANDamp;icirc n Olanda. C ut m candida i cu sau f r experien ANDamp;icirc n domeniu b rba i i sau femei ANDamp;icirc n vANDamp;acirc rst de minim 18 ani. Cunoa terea limbii engleze i sau germane reprezint un avantaj dar nu sunt obligatorii.ANDamp;nbsp br br Cerin e de angajareANDamp;nbsp br ANDamp;bull VANDamp;acirc rsta minim de 18 ani br ANDamp;bull Motiva ie i dorin a de a lucra pentru o perioad mai ANDamp;icirc ndelungat ANDamp;icirc n str in tate br ANDamp;bull Stare de s n tate bun pentru a putea efectua munc fizic br ANDamp;bull Cuno tin e de baz de limb englez sau german (avantaj nu este obligatoriu) br Actele necesare br ANDamp;bull Carte de identitate sau pa aport valide br ANDamp;bull Certificate i diplome (op ional) br ANDamp;bull Permisul de conducere valid (dac ave i) br Responsabilit i br ANDamp;bull Preg tirea c rnii pentru vANDamp;acirc nzare (tran are fasonare por ionare etc.) br ANDamp;bull P strarea cur eniei ANDamp;icirc n zona de lucru. br ANDamp;bull Respectarea regulilor de siguran i igien .ANDamp;nbsp br db work asigur contra cost cazare asigurare medical obligatorie transport la locul de munc . ANDamp;Icirc n Olanda sunte i sus inu i i ANDamp;icirc ndruma i de personalul firmei db work din Olanda. Firma nu percepe comisioane sau taxe pentru serviciile de recrutare i selec ie sau pentru prelucrarea i ANDamp;icirc nregistrarea dosarului de angajat.ANDamp;nbsp br br Despre db work br db work face parte din grupul corporativ Den Breejen Groep. Din cadrul sediului central din Gala i recrut m candida i pentru firme din Olanda specializate ANDamp;icirc n domenii precum: agricultur (de ser ) logistic produc ie cur enie civil i industrial etc. p p TEL:ANDamp;nbsp 0800 030 766 p Cerinte:Beneficii suplimentare:

Ofertă de muncă adaugată la data: 25-02-2015

Ofertă de muncă valabilă pană la data: 25-03-2015

Număr de identificare pe jobcrawler.ro: 455039; Data indexării: 26 Februarie 2015

Pentru rezultate suplimentare puteţi încerca căutarea în ofertele de muncă indexate pe JobCrawler.ro cu Google

Our partners: www.ZoneEmail.co.uk | www.emgibi.co.uk | www.wyteel.co.uk | TFL.info