Oferte de muncă - 455882 - Sofer Tir Belgia
exemplu: contabil, Bucuresti
Căutare cu Google, introduceţi termenii de căutare mai jos şi apasaţi "enter"
căutare personalizată

 caută în 115,918 oferte de muncă

Sofer Tir Belgia

Bookmark and Share

Domeniu: Transport
Localizare: Bruxelles Belgia
Firma: Divaexim Jobs

Tip job: full-time
Salariu: 1500-2000 €
O companie importanta din Belgia este in cautarea unui sofer de camion cu experienta pe Volvo.
Responsabilitati:
- Conducerea unui camion Volvo cu o macara Hiab
- Colectarea deșeurilor de la containerele de gunoi semi-subterane
- Ridicarea sacului de deșeuri din interiorul containerului cu ajutorul macaralei, ridicându-l deasupra vehiculului, cu o greutate încărcătura și lansarea acestuia pe camion
- Golirea vehiculul încărcat la parcul de containere
- parcurgerea a aproximativ 25 de localitati pe zi
- Lucrări în regiunea Bruxelles / Vilvoorde
- Conducătorul auto va primi un telefon mobil pentru a mentine legatura cu clientii
Avantaje:
Conditii salariale: 1570 euro net/luna
Tichete de masa in valoare de 6 Euro pe zi
cazarea este asigurata contra sumei de 65 euro/saptamana
program de lucru: de la 5:00 la 13:00
posibilitatea de a lucra ore suplimentare (10-12 ore pe zi + week-end'uri)

Educatie necesara:
Experienta in domeniile:
Beneficii: Asigurare
Descriere companie: agentie resurse umane

Ofertă de muncă adaugată la data: 17-03-2015

Ofertă de muncă valabilă pană la data: 16-04-2015

Număr de identificare pe jobcrawler.ro: 455882; Data indexării: 18 Martie 2015

Pentru rezultate suplimentare puteţi încerca căutarea în ofertele de muncă indexate pe JobCrawler.ro cu Google

Am mai gasit 1 oferte de muncă indexate în perioadă apropriată si care pot fi similare

»  1. SOFER TIR BELGIA Număr de identificare pe jobcrawler.ro: 455795   Data indexării: 14 Martie 2015

Our partners: www.ZoneEmail.co.uk | www.emgibi.co.uk | www.wyteel.co.uk | TFL.info