Oferte de muncă - 455900 - Ag vanz serv de transport
exemplu: contabil, Bucuresti
Căutare cu Google, introduceţi termenii de căutare mai jos şi apasaţi "enter"
căutare personalizată

 caută în 115,918 oferte de muncă

Ag vanz serv de transport

Bookmark and Share

Domeniu: Transport
Localizare: Oradea, Cluj România
Firma: ATT INTERIM SRL

Tip job: full-time
Salariu: 2000-2500 RON
“In fiecare minut, in fiecare ora, in fiecare zi clientii sa fie multumiti de serviciile pe care le oferim.” - aceasta este deviza companiei KSC TRANSPORT SRL.
Un colectiv tanar te asteapta sa i te alaturi si isi ofera spijinul pentru a te realiza si dezvolta profesional.

Principalele responsabilităţi:
-prospectarea pieţei: atragerea clienţilor noi, fidelizarea acestora, monitorizarea pieţei
-atingerea obiectivelor de vânzări stabilite, creşterea vânzărilor
-derularea procesului de vânzare: prezentarea şi promovarea serviciilor către clienţi, realizarea ofertelor, negocierea condiţiilor contractuale, preluarea şi rezolvarea
-Realizarea activitatii de marketing si promovarea imaginii companiei
realizarea rapoartelor periodice de activitate

Educatie necesara:
Experienta in domeniile:
Beneficii: -
Descriere companie: ATT Interim este o companie în plină dezvoltare pe piața serviciilor profesionale de resurse umane din Oradea, oferind soluții adaptate de recrutare și leasing de personal companiilor.

Am crescut alături de proiectul de muncă temporară în domeniul construcțiilor în Franța, Eurorenova.

Ofertă de muncă adaugată la data: 17-03-2015

Ofertă de muncă valabilă pană la data: 16-04-2015

Număr de identificare pe jobcrawler.ro: 455900; Data indexării: 18 Martie 2015

Pentru rezultate suplimentare puteţi încerca căutarea în ofertele de muncă indexate pe JobCrawler.ro cu Google

Our partners: www.ZoneEmail.co.uk | www.emgibi.co.uk | www.wyteel.co.uk | TFL.info