Oferte de muncă - 455945 - Bucatari - UK
exemplu: contabil, Bucuresti
Căutare cu Google, introduceţi termenii de căutare mai jos şi apasaţi "enter"
căutare personalizată

 caută în 115,918 oferte de muncă

Bucatari - UK

Bookmark and Share

Domeniu: Restaurant / Catering
Localizare: Nationwide U.K.
Firma: Fronterra Recruitment

Tip job: full-time
Salariu: 1500-2000 €
Posturi oferite:
Bucatar Sef, Sous Chef, Junior Sous Chef, Chef de Partie (bucatar coordonator), Demi Chef, Cooks, Pastry chef (cofetar, patiser), Ajutori de bucatari.

Responsabilitati:
Pregatirea si prepararea alimentelor in conformitate cu meniurile si retetele specifice fiecarui loc de munca (restaurant, hotel, gastro-pub).
Detalii Oferta :
- Durata contractului: minim 1 an.
- Program de lucru: 5 zile/saptamana (in medie 40 -48 de ore/saptamana), 1-2 zile libere.
- Salariu net lunar: intre 1000 - 1.400 Lire sterline - in functie de experienta acumulata si de postul ocupat ( Head chef, Sous Chef, CDP)
- Orele suplimentare se platesc separat.
- Alte beneficii: cazare, masa si asigurare medicala

PLECARI RAPIDE (1 - 2 LUNI inclusiv formalitatile legale de munca).

Educatie necesara:
Experienta in domeniile: este necesara in cel putin unul din domeniile: , Hoteluri / Turism
Beneficii: Masa gratuita, Asigurare
Descriere companie: Fronterra Recruitment is a UK based international recruitment agency, with British & Romanian capital. We recruit and place quality candidates across countries spawning over 3 continents in a vast range of industries ranging from hospitality to construction and from healthcare to accountancy. We passionately strive to provide our clients with a first class recruitment service, and to serve our candidates with an honest, transparent and ultimately rewarding approach.

Ofertă de muncă adaugată la data: 19-03-2015

Ofertă de muncă valabilă pană la data: 18-04-2015

Număr de identificare pe jobcrawler.ro: 455945; Data indexării: 20 Martie 2015

Pentru rezultate suplimentare puteţi încerca căutarea în ofertele de muncă indexate pe JobCrawler.ro cu Google

Our partners: www.ZoneEmail.co.uk | www.emgibi.co.uk | www.wyteel.co.uk | TFL.info