Oferte de muncă - 457003 - Personal ingrijire la domiciliu
exemplu: contabil, Bucuresti
Căutare cu Google, introduceţi termenii de căutare mai jos şi apasaţi "enter"
căutare personalizată

 caută în 115,918 oferte de muncă

Personal ingrijire la domiciliu

Bookmark and Share

Domeniu: Munca in strainatate
Localizare: Toate orasele Anglia
Firma: JobsAlert.ro

Tip job: Cu norma intreaga
Salariu:
Banca de Joburi recruteaza Personal ingrijire la domiciliu pentru un tanar in varsta de 17 ani care sufera de autism. Familia locuieste in centrul Londrei, Anglia.

Se ofera:
- Castigul este de 250 GBP/ saptamana
- Cazarea si masa sunt asigurate de catre familie
- Plecare rapida
- NU se percepe tarif de inscriere sau de mediere

Responsabilitati:
Persoana selectata va trebui sa supravegheze persoana pe care o are in grija si sa ii ofere ajutorul de care are nevoie.

Cerinte
- Candidatul ideal trebuie sa aiba experienta in ingrijirea persoanelor cu autism.
- Se necesita cunoasterea limbii engleze la un nivel bun.
- Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna.

Pentru aceasta oferta NU se percepe tarif de inscriere sau de mediere!

Ofertă de muncă adaugată la data: 08-05-2016

Ofertă de muncă valabilă pană la data: 04-06-2016

Număr de identificare pe jobcrawler.ro: 457003; Data indexării: 09 Mai 2016

Pentru rezultate suplimentare puteţi încerca căutarea în ofertele de muncă indexate pe JobCrawler.ro cu Google

Our partners: www.ZoneEmail.co.uk | www.emgibi.co.uk | www.wyteel.co.uk | TFL.info